5 דברים שכדאי לדעת לפני שקונים שער

האם רצית להשיג שער חדש לחניה שלך, לחצר האחורית, לבריכה, לגן או לאזורים אחרים בבית שלך שברצונך להגן עליהם, אך אינך בטוח מאיפה להתחיל? ובכן, הפוסט הזה בשבילכם. להלן רשימה של 5 הדברים שעליך לדעת בכדי להשיג את השער החדש המושלם לביתך ולהימנע מהרבה מהמלכודות הפוטנציאליות בדרך.

לאיזה שער גודל אתה צריך?

לפני שתתחיל עם השער החדש שלך, כדאי לא לדעת על אורך השער שאתה זקוק לו. בדרך כלל, חברות כמו שלנו ישמחו יותר לשלוח מישהו אליך, אך תמיד כדאי לדעת זאת לפני שתתקשר. זה יעזור לנו לקבל הצעת מחיר מדויקת יותר מייד, וליידע אותך איזה סוג של תכונות אוטומציה ועיצוב אפשריות. הכרת גודל כללי תעזור ליצור בסיס חזק ממנו נוכל לתת לך את התשובות הטובות ביותר האפשריות ולוודא שתקבל בדיוק את מה שאתה צריך.

האם יהיה צורך להתקין אותו בבטון או ישירות באדמה?

דבר נוסף שנהדר לדעת הוא על איזה משטח אתה רוצה להתקין את השער החדש שלך. האם זה רק לכלוך, בטון או חומר אחר שנצטרך ליצור חור כדי להציב את עמודי השער שלך. ידיעה זו תעזור לנו להבין טוב יותר את מורכבות העבודה ומה תהיה העלות הכוללת. הסיבה לכך יש השפעה היא שהתקנת שער בבטון לעומת האדמה דורשת ציוד שונה מאוד וייקח פחות או פחות זמן להשלים, תלוי באיזה הוא נמצא.

האם אתה רוצה את זה באופן אוטומטי?

האם תרצה שהשער החדש שלך ייפתח באופן אוטומטי או ידני? בדרך כלל, עבור שערי כניסה, התשובה היא אוטומטית ואילו שער לדברים כמו בריכות, חצרות אחוריות וגנים הם ידניים. אם זה מיועד לשער שביל הכניסה ואתה רוצה אותו אוטומטי, אז אתה צריך לחשוב אם אתה רוצה שהוא יפתח או יפתח / יציאה כמו דלת. שניהם אפשריים, ומה שמכתיב את הטובים ביותר מבוסס על גודל שביל הגישה, כמה קרוב הבית שלך לרחוב וכמובן ההעדפה האישית שלך.

אם יש לך מושג מה אתה רוצה בקטגוריה זו יכול לעזור מאוד לוודא שאתה מקבל בדיוק את מה שאתה צריך ולהאיץ את תהליך ההתחלה. בנוסף, זה יכול להקטין את זמן ההתקנה, לעתים קרובות יש להזמין חלקים עם שערים אוטומטיים.

יש לך מושג על העיצוב שאתה רוצה?

ביצעת מחקר רב לגבי איזה סוג של עיצוב תרצה? בין אם מדובר במגילות, אלמנטים פרחוניים או סתם שער בסיסי, נהדר שיש לך מושג על מה שאתה רוצה מראש כדי לוודא שתקבל את הצעת המחיר המדויקת ביותר האפשרית, שאין לך שום חרטה וכדי שנוכל התחל מייד בפרויקט שלך.

שתי אפשרויות שאני יכול להציע למצוא רעיונות הן או Pinterest (פשוט הקלידו רעיונות לשער ברזל מחושל, ותקבלו השראה נהדרת) או שתוכלו לצפות בדף הגלריה באתר שלנו. הכנו שערים רבים ושונים שתוכלו לעיין בהם בכדי לקבל השראה לשער המושלם שלכם!

האם יש לך תקציב ו / או ציר זמן שאתה רוצה לעמוד בו?

לבסוף, תמיד נהדר לדעת מהו תקציב המגרש שלך וציר הזמן עבור הפרויקט. זה עוזר לנו לוודא שאנחנו באותו דף ושאנחנו יכולים לתת לך הצעת מחיר נהדרת ולדעת כמה מהר אנחנו צריכים להזמין חומרים, כמו גם כמה מהר אנחנו צריכים לתעדף את השער שלך כדי לוודא שהוא נעשה נכון ו בדיוק בזמן. משתנים רבים יכולים להשפיע על שני הגורמים הללו, אולם ידיעת הציפיות עוזרת לנו לשמור על עצמך ולקבל את ההחלטות הטובות ביותר האפשריות.

בסך הכל, להיות מוכנים זה הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות לפני שתתחיל בתהליך השגת שער הברזל החדש שלך. זה מאוד מועיל גם לך וגם לנו כשאנחנו עובדים יחד כדי להשיג את השער המושלם לתקציב, לציר הזמן ולצרכים שלך. לכן, לפני שתתחיל בתהליך, ודא שיש לך את התשובה ל -5 אלה, ותופתע מכמה מהר הדברים יכולים להיעשות. בקרוב, מותקנת אכלתך החדשה ומוכנה להגן על ביתך!