מעקות שקופים –טרנד עיצובי שסוחף את העולם!

מעקות שקופים הפכו להיות בשנים האחרונות אחת מסוגי המעקות המבוקשים והשכיחים ביותר. הסיבה העיקרית לכך היא ההשתלבות האידיאלית של סוגי מעקות אלה עם כל מצב או מקום. מעקות שקופים יכולים להגיע במגוון רחב של עיצובים ואופנים, ולכן גם כאן נדרשת מעורבות של איש מקצוע מתחום המעקות. אשר ידע להתאים את המעקות השקופים ולסגנן ואתם כך שהם ישתלבו בחדר או בחלל שבו הם צריכים להיות מוצבים. זה הזמן שלכם לעשות את קפיצת המדרגה, ולקבל מעקות שקופים ברמה הגבוהה ביותר.

מעקות שקופים – האם יש פה סיכון?

בעבר היה נדמה כי מעקות שקופים יכולים להביא איתם לא מעט סיכונים עקב היותם עשויים מזכוכית. אך בעידן של היום, מעקות שקופים הרבה יותר חזקים ועמידים מאשר סוגי מעקות רבים אחרים. הזכוכית ברוב המקרים היא זכוכית חסינה, כזאת שמחזיקה מעמד שנים ואיננה נשברת בקלות. לכן אם זוהי הסיבה לכך שאינם שוקלים את האופציה של מעקות שקופים, מוטב כי תשקלו את האופציה בשנית. מדובר במעקה עמיד ולא מסוכן בכלל, להפך הוא הרבה יותר יציב והרבה פחות מסוכן מסוגי מעקות אחרים הקיימים בשוק.

מעקות שקופים >– האם ניתן לשלב אותם עם חומרים אחרים?

ללא ספק, כן! מעקות שקופים העשויים זכוכית יכולים להיות משולבים עם חומרי גלם אחרים אשר מייחדים אותם. כיום ניתן לראות שילובים רבים של מעקות שקופים עם עץ או ברזל. הסיבה לכך היא הפיכת המעקה השקוף ליותר ייחודי, והרבה יותר מרשים לעומת האופציות האחרות הקיימות בשוק נכון להיום.

מעקה דקורטיבי לא חייב להיות שקוף לחץ כאן למידע נוסף על זה.

מעקות שקופים – כמה זה עולה?

קשה מאוד לתת מחיר על רגל אחת בכל הקשור למעקות בכלל ולמעקות שקופים בפרט. אך עליכם לדעת כי מעקות שקופים העשויים זכוכית הם ברוב המקרים יקרים יותר מאשר מעקות ברזל או אלומיניום. אך מי מכם שמחפש איכות עם מראה מרשים ואלגנטי, יכול ללא ספק להבין כי מעקות זכוכית הם ללא ספק הבחירה האידיאלית. אצלנו בחברת railings-metal תקבלו את המחירים הטובים ביותר על מעקות זכוכית שקופים.