מעקות תקניים –אל תהמרו על הבטיחות שלכם!

מעקות תקניים הם כאלה העומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר, ולכן חשוב מאוד לדעת שהחברה אותה בחרתם שתספק לכם מעקות עומדת בסטנדרטים אלה. לאדם הממוצע קשה מאוד להבחין בין מעקות תקניים ובין מעקות שאינם תקניים. ולכן חשוב מאוד לבחור באנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כאלה שתוכלו לשים את המפתחות בידיים שלהם בראש שקט. אנו בחברת ולקס שמים בראש ובראשונה את בטיחות לקוחותינו, כאשר מעקות תקניים הם בסיס העבודה שלנו וכל לקוח אצלנו מקבל אותם ברמה הגבוהה ביותר.

מעקות תקניים – איך מזהים אותם?

ראשית לאדם שאיננו מגיע מהתחום, קשה מאוד להבחין ולזהות מהם מעקות ברזל תקניים. אך אם בכל זאת ברצונכם לדעת האם אותן מעקות שהתקינו לכם הם מעקות תקניים, יש באפשרותכם מספר דרכים לעשות זאת. ראשית כל מעקה תקין הוא מעקה אשר תוכנן ונבנה על ידי אדריכל או איש מקצוע המוסמך לעשות זאת. אצלנו בחברת ולקס תמצאו את אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר בתחום, שיעמידו לרשותכם מעקות תקניים בסוגים שונים. בנוסף מעקות תקניים הן מעקות אשר גובהם הינו 105 ס"מ. ואילו המרווח בין מעקה למעקה חייב להיות קטן מ-10 ס"מ.

מעקות תקניים– אל תשברו את הראש!

במקום שתתחילו לקחת סרגל או מטר ולהתחיל למדוד את המרחק בין מעקה למעקה ואת גובהם של המעקות, עליכם לבחור באנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. אנו בחברת railings-metal מתהדרים באלפי לקוחות הפרוסים בכל רחבי הארץ. אנו מודעים לחשיבות של מעקות תקניים ועושים את כל המאמצים על מנת לעמוד בדרישות הקפדניות.

למידע נוסף על מעקות יוקרה לחץ כאן.

השילוב בין דרישות הלקוח ובין מעקות תקניים

לעיתים נדמה כי השילוב בין החשיבות של מעקות תקניים ובין הדרישות השונות של הלקוחות אינם עומדים בקנה אחד. אך אנו בחברת railings-metal עושים את מירב המאמצים בכדי לספק לכם מעקות תקניים אשר נראים בדיוק כפי שחלמתם. כמובן שאנו נדאג קודם כל לבטיחותכם, אך במקביל גם נעשה את מירב המאמצים לענות בצורה מושלמת על הדרישות והשאיפות שלכם – וברוב המקרים אנו עושים זאת בצורה נאמנה.